Wynajem długoterminowy

 

 

 

Czy znasz te fakty o długoterminowym wynajmie aut?

 

Długoterminowy wynajem pojazdów nie jest już domeną firm. Autem z dobrej wypożyczalni nawet przez kilkadziesiąt miesięcy może jeździć osoba, która nie prowadzi działalności gospodarczej. Dowiedz się, dlaczego opłaca się to bardziej, niż zakup samochodu?

 

 

 

 

Co to wynajem długoterminowy?

 

Wynajem długoterminowy to jedna z dwóch podstawowych form wypożyczenia pojazdu (drugą jest opcja krótkoterminowa). W tym przypadku decydujesz się na wynajem auta na okres od jednego do nawet kilkudziesięciu miesięcy. Po podpisaniu umowy wszystkie rozliczenia z reguły wykonywane są za pomocą comiesięcznej faktury, o stałej wartości. Niezmienne, a więc przewidywalne koszty to właśnie pierwsza z wielu zalet wynajmu długoterminowego. Ale nie jedyna. Poznaj je wszystkie.

 

 

 

 

Kto wypożycza auta na dłużej?

 

Jeszcze nie tak dawno z wynajmu długoterminowego korzystały głównie firmy. Jest on bowiem interesującą alternatywą dla leasingu, który wykorzystywany był do szybkiej i stosunkowo taniej rozbudowy firmowej floty. Wynajem długoterminowy usprawnił ten proces, udostępnił narzędzia do zarządzania kosztami utrzymania pojazdów oraz uprościł kwestie księgowe.

 

Auto na dłużej w wypożyczalni samochodów może wynająć również osoba fizyczna, czyli taka, która nie prowadzi firmy i nie posiada czynnej działalności gospodarczej. Co prawda nie skorzysta ona z możliwości odliczenia kosztów wynajmu, jak to czynią firmy, ale poza tym otrzyma cały pakiet korzyści, który zapewnia długoterminowy wynajem pojazdów. Przeczytaj, co zyskasz, decydując się na tę formę użytkowania pojazdu.

 

 

 

 

 

Wynajem długoterminowy - korzyści

 

Niezależnie od jego długości, przez cały okres najmu długoterminowego właścicielem pojazdu pozostaje wypożyczalnia. Co to oznacza dla klienta? Najkrócej pisząc, święty spokój. Wypożyczalnia zajmuje się praktycznie wszystkim, a więc najemca nie musi martwić się o:

- wybór i opłatę polis ubezpieczeniowych,

- przeglądy serwisowe i rejestracyjne,

- bieżące naprawy,

- wymianę oleju, filtrów, rozrządu,

- zakup, przechowywanie i wymianę opon sezonowych.

 

Nad wszystkimi tymi sprawami czuwa wypożyczalnia samochodów. Dodatkowo na czas wykonania przeglądu otrzymasz auto zastępcze w klasie nie niższej, niż pojazd, który wynajmujesz. Identycznie stanie się, kiedy wypożyczany samochód z jakiejkolwiek przyczyny zostanie unieruchomiony. W pakiecie z wynajmem na dłużej otrzymujesz zatem gratis gwarancję mobilności.

 

 

 

 

 

Auta na dłużej do codziennej jazdy

 

Korzyści z wynajmu długoterminowego, dostępne praktycznie dla każdego, sprawiają, że ta forma pozyskiwania pojazdów stała się bardziej opłacalna, niż zakup nowego lub kilkuletniego pojazdu. Wybierają ją także ci kierowcy, którzy szukają auta miejskiego, do codziennych dojazdów do pracy czy na zakupy.

 

Auto na każdy dzień powinno być przede wszystkim funkcjonalne i ekonomiczne. Łatwo połączyć te wymagania w ramach wynajmu długoterminowego, ponieważ najczęściej oferowane są samochody prosto z salonu lub zaledwie kilkumiesięczne z przebiegami poniżej 10 tys. km. Możesz zatem od ręki wsiąść do doskonale wyposażonego auta miejskiego, który pachnie jeszcze fabryką. Takie pojazdy spalają w mieście symboliczne ilości paliwa, a oferują wyposażenie, które nierzadko zarezerwowane jest dla starszych aut wyższych klas.

 

 

 

 

 

Długoterminowy wynajem - jakie auto na trasy?

 

Kiedy potrzebujesz samochodu na trasy, wybierz sedana lub kombi. Te większe pojazdy idealnie sprawdzają się także podczas podróży z rodziną. Do przepastnego bagażnika z łatwością spakujesz walizki i torby, a nawet dziecięcy wózek. Duże auto w trasie spali mniej, podróż będzie bardziej komfortowa i bezpieczniejsza.

 

Hitem wynajmu długoterminowego niezmiennie pozostają reprezentacyjne suvy. Co ciekawe, pojazdy tej klasy coraz częściej wynajmują osoby prywatne. Dlaczego? Ponieważ atrakcyjne ceny wynajmu długoterminowego pozwalają spełnić marzenia o prowadzeniu luksusowego autem zaledwie za ułamek jego rynkowej wartości. Sprawdź, jak tani jest długoterminowy wynajem Twojego wymarzonego suva.

 

 

 

 

Po co wynajmować auto na dłużej?

 

Niskie ceny długoterminowego wynajmu samochodów przyciągają również tych klientów, którym zależy na możliwości poruszania się autem zupełnie nowym. W dobrej wypożyczalni mogą oni zmienić model na nowszy w czasie trwania umowy i dzięki temu zawsze jeździć topowym egzemplarzem.

 

Długoterminowy wynajem wybierają seniorzy, a to ze względu na fakt, że utrzymaniem pojazdu i dbaniem o jego stan techniczny zajmuje się wypożyczalnia. Tę formę wynajmu chwalą sobie również te osoby, którym zależy na stałych kosztach utrzymania auta oraz gwarancji mobilności. Sprawdź, co Ty możesz zyskać, wypożyczając auto na dłużej.

 

 

 

 

Gdzie nas znajdziecie?

CarBOOKING © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt: Kreacja wizerunku. Wykonanie RentCarSoft

Menu